Gurur Duyduğumuz Bir İş BirIiği Hikayesi #Value

İş BirIiği Hikayesi Value

Doğadan esinlenmek, öğrenmek, gelişmek ve topluluğumuza katkı sağlamak bizim en büyük tutkularımız. Marka olma serüvenimizin her adımında bu felsefeyi de beraberimizde taşıyor ve büyüyoruz. Ürün yelpazemize yenilerini eklerken, “Acaba üretim sürecimize daha fazla kişiyi dahil edebilir miyiz? Ruby Stars ailesini nasıl büyütebiliriz?” sorularının cevabını #value iş birliğini hayata geçirerek bulduk.

#Value Nedir?

İzmir başta olmak üzere Ege bölgesinde yaşayan ev hanımlarının emeklerini Ruby Stars satış kanalları sayesinde tüm Türkiye ile buluşturduğumuz projedir. Ev hanımlarının tamamen kendi el işçilikleri olan örgü ürünlere koleksiyonumuzda yer vermekten ve ev hanımlarına istihdam sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Projenin adı, İngilizce “değer” kelimesinden geliyor, çünkü bizim için zaman ayırarak, ilmek ilmek örülen ürünler çok değerli. Ev hanımlarımız, hem tamamı örgü olan ürünleri, hem de koleksiyonumuzdaki bazı büyük parçaları hareketlendirmeye ve zenginleştirmeye yarayan örgü motifleriyle Ruby Stars’ın birer parçası haline geldiler.

Yazın Vazgeçilmez Aksesuarı Örgü Çantalar

Web sitemizde ve mağazalarımızda yer alan örgü çantalarımızın tamamı ev hanımlarımızın ellerinden çıktı. Farklı boyut ve renklerdeki bu çantalar, özellikle yaz mevsiminde severek kullanılan ve her kombine eşlik edebilen çok yönlü parçalar. Örgü çantaları ister gündüz, ister akşam kullanabilirsiniz.

Örgü Bluzlarla Şıklığını Konuşturmaya Ne Dersiniz?

Deniz sonrası bikini üzerine veya akşam yemeğine giderken… Farklı renk ve kesime sahip örgü bluzlar, peşinde olduğumuz bohem şıklığı yakalamak için severek kullandığımız parçalardan biri. Kendi tarzınıza uyan örgü bluzlara, yeleklere ve diğer örgü üst giyimlere ulaşmak için buraya tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.

#Value İle Ev Hanımları İçin Bir Sonraki Adım Ne?

Ev hanımlarımızın emeklerini sadece Türkiye değil, tüm dünya tanısın ve severek giysin istiyoruz. Ruby Stars mağazaları ve online shop’un yanı sıra Etsy üzerinden de kadın sweatshirt el yapımı bornoz tunik kadın kaftan giyimi gibi el işi ürünlerimizin satışına başlıyoruz. Çok yakında dünyanın her bir köşesine Egeli kadınların el emeğini ulaştıracak olmak bizim için çok büyük bir mutluluk. Bu projeyle ülkemizde üretilen ürünleri dünyaya tanıtmanın yanı sıra, ev hanımlarının sosyal ve ekonomik hayata katılmalarını sağlamış olmak ve sağlamaya devam etmek paha biçilemez bir gurur kaynağı.

Egeli ev hanımlarının el işlerini “Handmade” başlığı altında inceleyebilir ve belki kendinize, belki de bir arkadaşınıza hediye olarak satın alabilirsiniz. Hep birlikte bu koleksiyonu büyütmeyi ve gelecek sezonda daha çok ev hanımını Ruby Stars ailesine katmayı umut ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir