Kışa Kadife Dokunuşu

Kışa Kadife Dokunuşu

Yeni bir yıl, yeni  bir mevsim. Hem yeni yıl hem de yeni bir ayı selamlıyoruz. Kim demiş sonbaharda üzerimizde esintisini taşımaktan vazgeçemediğimiz Retro havasına kışın veda etmek zorundayız diye? Kadifeler ile bu Retro havayı kışa taşımak mümkün.

Kadife dokusu modada zamansız tasarımlar arasında yer almaktadır. Her sezon karşımıza çıkmasa da muhakkak belirli sezon aralıklarla moda trendleri arasında yerini almaktadır. Tabi ki bunda kadifenin yumuşak dokusu önemli faktörlerden bir tanesidir. Kadifeye dokunduğumuzda o nostalji unsurunu hem dışarıda hem içimizde hissetmekteyiz…

Sonbahardan kışa geçişi soğuğuyla hissettiğimiz dönemde hem şık hem konforlu hem de içimizi sımsıcak yapacak bir doku Rubystars ile sizlerle.

Kadife Nasıl Kullanılmalı

Kadife özellikle kumaş yapısından ötürü kullanılırken oldukça dikkat edilmesi gereken bir ürün zira kadife kumaşı yapısı gereği parlak ve oldukça göz alıcıdır. Bu durumu dengelemek adına kıyafetlerinizde ki diğer parçaları mat renklerden seçebilirsiniz. Bu sayede göze çok daha güzel gelen bir görünüşe sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda moda namına tam puan alacaksınız.

Özellikle ütüleme işlemleri sırasında sadece kişilerin ters çevirerek kıyafetlere o şekilde ısı temas ettirmesi gerekir. Aksi takdirde kadife dokusunda bozulmalar meydana gelebilir.

Kadife Pantolon İle Rahatlığı Yakala!

Rahatlığından ve özgür hareket imkanı verdiğinden sürekli yeni kadın pantolon modelleri tasarlanmaktadır. Estetik ve zarif görünmesinin yanı sıra kadınları cezbeden tarafı rahatlığıdır. Özellikle yoğun iş hayatında, sosyal aktivitelerde hareket etmeyi kolaylaştırdığından daha çok tercih edilir. En kısa sürede siz de gardırobunuza nitelikli bir kadife parça ekleyerek şıklığı romantizm ile birleştirme ve kış ruhuna bürünme imkanını elde edebilirsiniz. Kadın pantolonda aslında en önemli olan unsur ise kaliteli olmasıdır. Bu tarz kaliteli ve çeşitli modellerdeki pantolonlara pantolon kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Elbiseden Vazgeçemeyenlere Rubystars Kadife Elbise

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte soğuyan havalar insanların enerjisini de doğrudan etkiler. İşte böyle durumlarda güzel bir kışlık elbise kombini ile ruh halini değiştirmek ve havanın negatif etkisini yükseltmek de mümkündür. Kışlık elbiseler arasından seçeceğiniz kombinler ile tarz görünümler elde edebilirsiniz.

 

Kadife Elbise, Kadife Pantolon, Kadife Yelek ve çok daha fazlası sizleri adresinde bekliyor. Rubystars ürünleriyle yaptığınız kombinleri bizimle paylaşarak diğer takipçilerimize de ilham olmak için bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir